Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
509
Płochocińska
kierunek:
Gocław
0
20
s
1
2
3
4
45
5
05
20
35
50
6
05
20
35
50
7
05
20
35
50
8
05
21
36
51
9
06
21
36
51
10
06
21
36
51
11
06
21
36
51
12
06
21
36
51
13
06
21
36
51
14
06
21
36
51
15
06
21
36
51
16
06
21
36
51
17
06
21
36
51
18
06
21
36
51
19
06
21
36
51
20
06
20
35
50
21
05
20
35
50
22
05
20
35
s
50
23
05
s
20
50
s
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
s - kurs tylko do przystanku RONDO STARZYŃSKIEGO