Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
L30
Wspólna [Droga Lokalna]
kierunek:
Rynek
5
32
r
6
27
r
7
22
x
8
12
x
9
22
r
10
11
22
r
12
13
22
r
14
15
52
r
16
52
r
17
52
r
18
19
47
r
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
r - kurs bez podjazdu do przystanku CMENTARZ (Góra Kalwaria)
x - kurs z podjazdem do przystanku CMENTARZ (Góra Kalwaria)