Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Promienna(Pętla)
kierunek:
Dębowa(Pętla)
4
54
5
09
BW
39
6
09
CK
39
7
09
CK
39
8
09
39
9
09
39
10
09
39
CK
11
09
39
12
09
CK
39
13
09
CK
39
14
09
CK
39
15
09
CK
39
16
09
CK
46
17
16
CK
18
16
CK
19
18
20
18
CK
21
18
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
B - Kurs do przystanku Nowawieś(Instal Projekt)
W - kurs do: Nowa Wieś (Instal Projekt)
C - Kurs do przystanku Świętosław(Pętla)
K - kurs do: Świętosław (pętla), jako linia 13K