Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Promienna(Pętla)
kierunek:
Dębowa(Pętla)
5
21
6
21
7
18
CK
8
18
9
18
CK
10
18
11
16
12
16
13
16
14
16
CK
15
16
16
16
CK
17
16
18
16
19
18
CK
20
18
21
18
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
C - Kurs do przystanku Świętosław(Pętla)
K - kurs do: Świętosław (pętla), jako linia 13K