Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Zbiegniewskiej
kierunek:
Dębowa(Pętla)
5
12
28
BW
58
6
28
CK
7
03
33
CK
8
03
33
9
01
31
10
01
31
11
02
CK
32
12
02
32
CK
13
02
32
CK
14
03
34
CK
15
04
34
CK
16
04
33
CK
17
08
38
CK
18
38
CK
19
37
20
37
CK
21
37
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
B - Kurs do przystanku Nowawieś(Instal Projekt)
W - kurs do: Nowa Wieś (Instal Projekt)
C - Kurs do przystanku Świętosław(Pętla)
K - kurs do: Świętosław (pętla), jako linia 13K