Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Szkolna
kierunek:
Dębowa(Pętla)
5
18
34
BW
6
04
34
CK
7
09
39
CK
8
09
40
9
08
38
10
08
38
11
09
CK
39
12
09
39
CK
13
09
39
CK
14
11
42
CK
15
12
42
CK
16
12
40
CK
17
15
45
CK
18
45
CK
19
43
20
43
CK
21
43
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
B - Kurs do przystanku Nowawieś(Instal Projekt)
W - kurs do: Nowa Wieś (Instal Projekt)
C - Kurs do przystanku Świętosław(Pętla)
K - kurs do: Świętosław (pętla), jako linia 13K