Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
20
Żyzna
kierunek:
Ostrowska(Pętla)
6
24
7
15
S
25
S
55
8
9
10
35
11
12
13
14
15
30
15
26
51
16
30
17
15
18
19
28
20
21
22
24
23
20
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
S - kursuje w okresie szkolnym jako linia 20S przez: Z.S.Chemicznych, Browar