Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Św. Antoniego
kierunek:
Ostrowska(Pętla)
5
37
6
02
12
17
44
59
C
7
24
39
55
8
24
9
03
33
C
10
03
23
11
04
34
C
12
04
34
13
04
34
C
54
14
29
15
05
35
C
50
16
24
58
17
13
C
18
03
33
19
02
22
42
20
35
21
50
22
35
23
35
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
C - kurs przez: Cmentarna