Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Św. Antoniego
kierunek:
Ostrowska(Pętla)
5
35
55
6
35
7
40
8
35
9
35
C
10
36
11
36
C
12
36
13
36
C
14
36
15
41
C
16
36
17
36
C
18
36
19
40
20
35
21
50
22
35
23
35
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
C - kurs przez: Cmentarna