Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Kruszynek.
kierunek:
Promienna(Pętla)
5
02
54
AD
6
7
04
8
02
9
10
11
31
12
13
01
14
02
15
02
16
04
17
05
18
19
19
18
20
21
18
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Dębowa(Pętla)
D - kurs do: Dębowa (pętla)