Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Żyzna
kierunek:
Anwil(I)
5
41
AB
6
06
Z
37
ABZ
7
09
Z
40
8
10
40
9
09
39
10
09
AB
39
11
10
40
12
10
45
AB
13
10
Z
43
AB
14
10
ABZ
56
AB
15
14
41
Z
16
11
40
17
10
40
AB
18
10
35
ABZ
19
00
AB
59
Z
20
54
21
42
AB
22
37
ABZ
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - kurs do: Anwil (pętla)
B - Kurs do przystanku Anwil (Pętla)
Z - kursem powrotnym wjeżdża w ul. Zakręt