Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
20
Plac Wolności
kierunek:
Ostrowska(Pętla)
6
40
7
31
S
41
S
8
11
9
10
51
11
12
13
14
31
46
15
42
16
07
45
17
30
18
19
43
20
21
22
39
23
35
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
S - kursuje w okresie szkolnym jako linia 20S przez: Z.S.Chemicznych, Browar