Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
11
Starobrzeska Kolonia
kierunek:
Wieniec Zdrój (Brzozowa)
6
54
AS
7
57
A
8
9
10
11
12
13
38
A
14
43
A
15
58
AS
16
17
18
19
20
21
22
55
A
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Brześć Kuj.-ul.Kolejowa PKS
S - kursuje w okresie szkolnym