Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
20
Drumet
kierunek:
Ostrowska(Pętla)
6
51
7
46
S
56
S
8
22
9
10
11
02
12
13
14
42
57
15
53
16
18
56
17
41
18
19
52
20
21
22
47
23
43
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
S - kursuje w okresie szkolnym jako linia 20S