Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
11
Brześć Kuj.-ul.Kościuszki
kierunek:
Wieniec Zdrój (Brzozowa)
7
03
AS
8
06
A
9
10
11
12
13
47
A
14
52
A
15
16
07
AS
17
18
19
20
21
22
23
02
A
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Brześć Kuj.-ul.Kolejowa PKS
S - kursuje w okresie szkolnym