Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Św. Antoniego
kierunek:
Rybnicka(Pętla)
4
36
5
36
56
6
28
59
7
29
59
8
26
55
9
25
55
10
25
56
11
26
56
12
41
58
13
29
59
14
27
57
15
27
56
16
25
56
17
40
18
21
19
40
20
40
21
40
22
10
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe