Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
20
Młynarska
kierunek:
Gąbinek(Pętla)
5
17
CZ
6
12
G
7
8
9
10
11
12
13
14
CZ
14
14
G
15
16
17
18
14
BK
19
20
21
17
CZ
22
17
G
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
G - kurs do: Gąbinek (pętla)
B - Kurs do przystanku Krzywa Góra(Pętla)
K - kurs do: Krzywa Góra (pętla)
C - Kurs do przystanku Wika-Kawka
Z - kurs do: Wika-Kawka