Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Urząd Pracy
kierunek:
Wiejska (Pętla)
5
16
46
6
16
48
7
18
38
8
18
47
9
17
47
10
17
47
11
17
47
12
17
47
13
17
47
14
19
49
15
19
49
16
19
47
17
17
47
18
17
47
19
17
47
20
17
47
21
17
47
22
16
AK
40
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Urząd Pracy
K - kurs do: Urząd Pracy 02