Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Wronia-Wiadukt
kierunek:
Dębowa(Pętla)
5
36
6
36
7
33
CK
8
33
9
33
CK
10
34
11
33
12
33
13
33
14
33
CK
15
33
16
33
CK
17
33
18
33
19
33
CK
20
33
21
33
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
C - Kurs do przystanku Świętosław(Pętla)
K - kurs do: Świętosław (pętla), jako linia 13K