Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Polna
kierunek:
Ostrowska(Pętla)
5
32
AP
6
54
AP
7
54
AP
8
9
05
AP
10
05
BR
11
05
AP
12
05
AP
13
05
AP
35
AP
14
05
AP
15
04
AP
16
02
K
17
02
K
18
02
K
19
02
K
20
00
K
21
00
K
35
AP
22
00
AP
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Przemysłowa (Pętla)
P - kurs do: Przemysłowa, z pominięciem: Ostrowska (pętla)
K - kurs do: Ostrowska (pętla)
B - Kurs do przystanku Rybnicka(Pętla)
R - kurs do: Rybnicka (pętla)