Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Żytnia
kierunek:
Ostrowska(Pętla)
5
35
AP
6
57
AP
7
57
AP
8
9
08
AP
10
08
BR
11
08
AP
12
08
AP
13
08
AP
38
AP
14
08
AP
15
07
AP
16
05
K
17
05
K
18
05
K
19
05
K
20
03
K
21
03
K
38
AP
22
03
AP
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Przemysłowa (Pętla)
P - kurs do: Przemysłowa, z pominięciem: Ostrowska (pętla)
K - kurs do: Ostrowska (pętla)
B - Kurs do przystanku Rybnicka(Pętla)
R - kurs do: Rybnicka (pętla)