Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Pchli Targ
kierunek:
Ostrowska(Pętla)
5
35
AP
6
34
AP
7
10
BR
8
9
10
11
12
13
37
BR
14
52
BR
15
16
17
18
19
20
21
43
AP
22
06
AP
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Przemysłowa (Pętla)
P - kurs do: Przemysłowa, z pominięciem: Ostrowska (pętla)
B - Kurs do przystanku Rybnicka(Pętla)
R - kurs do: Rybnicka (pętla)