Poniedziałek
Wtorek
Czwartek
Sobota
14
Radyszyńska
kierunek:
Ostrowska(Pętla)
7
11
BR
8
9
10
11
12
13
38
BR
14
53
BR
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
B - Kurs do przystanku Rybnicka(Pętla)
R - kurs do: Rybnicka (pętla)