Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
14
Kotlarska
kierunek:
Ostrowska(Pętla)
7
12
BR
8
9
10
11
12
13
39
BR
14
54
BR
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
B - Kurs do przystanku Rybnicka(Pętla)
R - kurs do: Rybnicka (pętla)