Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Nowcy
kierunek:
Ostrowska(Pętla)
5
18
AP
6
44
AP
7
44
AP
8
44
AP
9
44
AP
10
45
AP
11
45
AP
12
45
AP
13
17
AP
45
AP
14
46
AP
15
46
K
16
46
K
17
46
K
18
46
K
19
44
K
20
44
K
21
20
AP
45
AP
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Przemysłowa (Pętla)
P - kurs do: Przemysłowa, z pominięciem: Ostrowska (pętla)
K - kurs do: Ostrowska (pętla)