Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Polskiej Organizacji Wojskowej
kierunek:
Ostrowska(Pętla)
5
22
AP
51
K
6
21
AP
54
BR
7
26
K
56
K
8
26
K
56
K
9
26
K
56
K
10
26
K
56
K
11
26
K
56
K
12
26
K
56
K
13
19
BR
34
K
49
K
14
04
K
19
K
34
BR
49
K
15
04
K
19
K
34
K
49
K
16
04
K
26
K
55
K
17
25
K
55
K
18
25
K
55
K
19
27
K
57
K
20
27
K
57
K
21
27
AP
52
AP
22
27
K
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Przemysłowa (Pętla)
P - kurs do: Przemysłowa, z pominięciem: Ostrowska (pętla)
K - kurs do: Ostrowska (pętla)
B - Kurs do przystanku Rybnicka(Pętla)
R - kurs do: Rybnicka (pętla)