Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
16
Skłodowskiej-Curie
kierunek:
Anwil (Pętla)
5
18
6
08
7
8
9
10
11
12
29
13
14
04
15
16
17
19
18
09
19
20
21
18
22
14
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe