Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
20
Krzywa Góra(Pętla)
kierunek:
Ostrowska(Pętla)
6
18
7
09
S
19
S
49
8
9
10
29
11
12
13
14
09
24
15
20
45
16
24
17
09
18
19
22
20
21
22
18
23
14
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
S - kursuje w okresie szkolnym jako linia 20S przez: Z.S.Chemicznych, Browar