Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
20
Św. Antoniego
kierunek:
Ostrowska(Pętla)
6
46
7
46
8
9
10
11
12
13
14
46
15
46
16
17
18
19
45
20
21
22
40
23
36
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe