Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
23
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
kierunek:
Dębowa(Pętla)
8
27
X
9
10
21
11
12
21
13
14
21
15
16
21
17
18
22
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
X - kurs z pominięciem: Stadion, Cmentarna