Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
23
Zachodnia
kierunek:
Łęg
7
17
X
8
9
18
10
11
18
12
13
18
14
15
18
16
17
18
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
X - kurs z pominięciem: Stadion, Cmentarna