Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
23
Nowcy
kierunek:
Łęg
7
33
X
8
9
36
10
11
36
12
13
36
14
15
36
16
17
36
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
X - kurs z pominięciem: Stadion, Cmentarna