Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
23
Kryniczna
kierunek:
Łęg
5
16
X
6
16
X
7
23
X
8
9
13
10
11
13
12
13
08
14
13
15
08
16
17
29
18
19
27
20
21
22
20
X
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
X - kurs z pominięciem: Stadion, Cmentarna