| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
X - kurs do Litewskiej z pominięciem przystanków: Poleska, Kiełczowska, Żmudzka, Kowieńska i Inflancka W - kurs do Litewskiej z pominięciem przystanku Bierutowska (Ośrodek zdrowia) C - kurs do Litewskiej z pominięciem przystanków: Bierutowska (Ośrodek zdrowia), Poleska, Kiełczowska, Żmudzka, Kowieńska i Inflancka |