Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Aleja Pracy
kierunek:
Krzyki
5
21
36
51
6
06
21
40
56
7
08
19
31
44
56
8
08
20
32
44
56
9
08
21
30
42
54
10
05
22
37
52
11
07
22
37
52
12
07
22
37
52
13
07
22
37
52
14
07
22
37
54
15
09
20
32
44
56
16
08
20
32
44
56
17
08
20
32
44
56
18
08
22
30
42
54
19
05
22
37
52
20
07
18
31
45
21
09
29
49
22
09
X
29
X
49
X
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Orla po trasie)