Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Dworzec Autobusowy
kierunek:
Tarczyński Arena (Królewiecka)
5
21
36
51
6
06
23
35
47
59
7
11
23
35
47
59
8
11
23
35
47
59
9
08
18
34
49
57
X
10
04
19
34
49
11
04
19
34
49
12
04
19
34
49
13
04
19
34
49
14
10
22
34
46
58
15
10
22
34
46
58
16
10
22
34
46
58
17
10
22
34
46
58
18
07
19
34
49
19
04
19
34
49
57
X
20
04
21
41
21
01
04
X
10
X
21
41
22
01
21
41
23
29
X
49
X
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Dworzec Główny po trasie)