Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
122
Bystrzycka
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
13
33
48
6
02
17
32
47
56
7
12
26
41
55
8
09
24
38
53
9
09
22
37
52
10
07
22
37
52
11
07
22
37
52
12
07
22
37
52
13
07
22
37
52
14
08
21
36
56
15
11
28
43
58
16
13
28
43
17
01
16
30
44
59
18
14
28
35
Z
43
56
19
16
37
52
20
21
32
Z
51
21
21
51
58
Z
22
23
T
58
T
23
26
T
30
Z
Z - zjazd do zajezdni przy ul. Obornickiej przez Most Milenijny, ul. Jeziorańskiego (do przyst. Kwiska po trasie)
T - kurs do Petrusewicza (do przyst. Dworzec Autobusowy po trasie)