Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
15
Pl. Orląt Lwowskich
kierunek:
Park Południowy
5
07
26
46
6
06
26
46
7
06
26
46
8
06
26
46
9
07
28
48
10
08
28
48
11
08
28
48
12
08
28
48
13
08
28
48
14
08
28
48
15
08
28
48
16
08
28
48
17
08
28
48
18
08
28
48
19
08
28
48
20
07
26
46
21
06
26
46
22
06
26
46
23
05
V
21
V
44
V
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
V - zjazd do zajezdni GAJ przy ul. Ślężnej (do przyst. Uniwersytet Ekonomiczny po trasie)