Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
4
Kościuszki
kierunek:
Oporów
5
23
43
6
03
23
43
7
03
23
43
8
03
23
43
9
03
25
45
10
05
25
45
11
05
25
45
12
05
25
45
13
05
25
45
14
05
25
45
15
05
25
45
16
05
25
45
17
05
25
45
18
05
25
45
19
05
25
45
20
05
24
44
21
04
24
44
22
04
24
44
23
01
15
X
22
42
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Arkady (Capitol) po trasie)