Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Krakowska
kierunek:
Grabiszyńska (Cmentarz)
5
26
46
6
06
26
46
7
06
26
46
8
06
26
46
9
07
27
47
10
07
27
47
11
07
27
47
12
07
27
47
13
07
27
47
14
07
27
47
15
07
27
47
16
07
27
47
17
07
27
47
18
07
27
47
19
07
27
47
20
07
27
47
21
07
27
47
22
07
27
46
V
59
X
23
17
X
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
V - zjazd do zajezdni GAJ przy ul. Ślężnej (do przyst. Dworzec Główny po trasie)
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Arkady (Capitol) po trasie)