Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Dworzec Autobusowy
kierunek:
Klecina
23
21
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY