Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
907
Pietrzykowice-Zakład
kierunek:
Smolec - Lipowa/Pętla
6
33
H
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
09
H
H - kurs przedłużony do Smolca przez Gądów, Nową Wieś Wrocławską