Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Zielna
kierunek:
Raków - Skrzy.
5
56
X
6
7
55
X
8
9
55
X
10
11
55
X
12
13
55
X
14
15
55
X
16
17
55
X
18
19
55
X
20
21
55
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce