Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
924
Dobroszycka
kierunek:
Stępin - Kościół
6
17
L
7
17
V
8
17
L
9
20
V
10
20
L
11
20
V
12
20
V
13
20
L
14
20
V
15
16
10
L
17
18
10
V
19
20
09
L
21
22
38
L
L - kurs przez Kamień i Byków z pominięciem Piecowic, Bielawy i Rakowa
V - kurs skrócony do Piecowic