Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
Ochla Cmentarz
kierunek:
Dworzec Główny
4
59
5
48
6
18
AE
48
AE
7
18
AE
48
AE
8
18
AE
48
AE
9
45
10
25
11
05
45
12
25
13
05
AE
48
AE
14
18
AE
48
AE
15
18
AE
48
AE
16
18
AE
48
AE
17
10
AE
45
18
15
19
19
20
13
21
13
22
18
55
zF
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przystanku Biblioteka Wojewódzka po trasie)
A - kurs przedłużony do pętli WYSPIAŃSKIEGO
E - Kurs do przystanku Wyspiańskiego
F - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna