Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Os. Pomorskie
kierunek:
Zawadzkiego Zośki
4
58
5
17
37
57
6
17
36
52
7
07
22
37
52
8
07
22
37
52
9
07
22
36
56
10
16
36
56
11
16
36
56
12
16
37
52
13
07
22
37
52
14
07
22
37
52
15
07
22
37
52
16
07
22
37
56
17
16
36
56
18
16
41
19
11
41
20
11
41
21
12
42
22
12
42
54
zA
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przystanku Centrum po trasie)
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna