Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Włościańska/Brzostowskiego
kierunek:
Ściegiennego
4
47
A
5
08
30
A
52
6
12
A
33
55
7
17
A
40
8
03
A
28
53
9
21
A
51
10
20
A
48
11
17
A
46
A
12
14
40
A
13
10
39
A
14
06
A
32
59
A
15
25
50
16
16
A
43
17
10
A
37
18
05
33
A
19
03
32
A
20
04
39
A
21
12
46
22
15
45
A
A - Dojazd do: Pieczurki