Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Włościańska/Brzostowskiego
kierunek:
Ściegiennego
4
52
A
5
15
43
A
6
08
34
A
7
04
34
A
8
06
37
A
9
07
39
A
10
12
45
A
11
20
56
A
12
31
13
04
A
37
14
07
A
38
15
10
A
48
16
22
A
52
17
21
A
53
18
31
A
19
05
40
A
20
15
59
A
21
38
22
22
A
A - Dojazd do: Pieczurki