Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Kołłątaja/Bacieczki
kierunek:
Piastowska
4
17
51
5
17
37
54
6
10
24
42
57
7
14
29
52
8
14
32
51
A
9
03
24
44
10
04
23
44
11
12
30
52
12
16
37
57
13
19
39
58
14
19
38
53
15
08
21
44
16
05
25
46
17
02
19
A
33
53
18
09
34
54
19
14
36
57
20
24
51
21
19
52
22
32
47
A
23
39
A
A - Dojazd do: Pl. Niepodległości