Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
pl. Niepodległości/Kościół Św. Rocha
kierunek:
Dworzec PKP
4
39
5
04
32
47
6
12
33
51
7
16
36
8
00
25
48
9
12
33
10
01
20
44
11
10
30
54
12
21
43
13
08
32
55
14
22
48
15
10
34
16
00
26
44
17
07
38
18
05
39
19
15
56
20
46
21
23
59
22
48